کانون آگهی و تبلیغات روناش
جمعه ۲۶ شهریور ۱۴۰۰

پرداخت اینترنتی

سامانه پرداخت اینترنتی کانون آگهی و تبلیغات روناش

 راهنمای پرداخت اینترنتی از طریق بانک های عضو شتاب

BPMLogo

توجه : هیچ گونه کارمزدی بابت پرداخت اینترنتی از حساب شما کسر نمی گردد .

کانون آگهی و تبلیغات روناش طی قراردادی رسمی با بانک ملت امکان پرداخت اینترنتی را برای همکاران و مشتریان عزیز این کانون فراهم نموده است. بانک ملت خدمات پرداخت آنلاین، در بستر SSL را پشتیبانی می نماید. کلیه کارتهای عضو شبکه شتاب مانند { سپهر (صادرات) – سیبا (ملی) – سامان کارت ( کارت پول -کارت خرید اینترنتی – اعتباری ) – اقتصاد نوین – پارسیان (کارت نقدی – هدیه – اینترنت – اعتباری)- کارآفرین – ملت – کشاورزی (مهرکارت) – تجارت – سرمایه – توسعه صادرات – صنعت و معدن – پاسارگاد …} قابلیت پرداخت از این طریق را دارند .

نـام و نـام خــانوادگـی 

مبلغ برداشتی از حساب  ریال         

در حال حاضر با کارتهای تمامی بانکهای عضو شبکه شتاب می توانید از طریق درگاه شرکت به پرداخت بانک ملت نسبت به پرداخت اینترنتی اقدام نمایید .

جهت کسب اطلاعات بیشتر راهنمای مقابل را مطالعه فرمایید.

 

 

راهنمای پرداخت : ۱- ابتدا مبلغ مورد نظر خود جهت پرداخت را به صورت عددی و به ریال در باکس مربوط وارد نمایید. ۲- با زدن دکمه ادامه پرداخت اینترنتی شما به دروازه پرداخت ملت وارد می شوید. ۳- اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید. قبل از تائید لطفا نام پذیرنده و مبلغ را در دروازه پرداخت ملت چک نمایید. ۴- با فشردن دکمه تایید نهایی عملیات برداشت از حساب شما آغاز می شود.این فرآیند ممکن است لحظاتی به طول انجامد. ۵- در صورت موفقیت آمیز بودن پرداخت ، شما به صورت خودکار به سایت کانون روناش بازگردانده می شوید . شماره رسید دیجیتالی ارائه شده در این مرحله را یادداشت نمایید.  ۶- در قسمت فرم سفارش شما می توانید با درج مشخصات خود و شماره رسید دیجیتالی فوق نسبت به سفارش خدمات کانون روناش اقدام نمایید .

bank-logo

 
طبق ماده ۳ آیین نامه اجرایی ماده ۷ قانون حمایت از مصرف کنندگان مسئولیت تبلیغ خلاف واقع بر عهده سفارش دهنده و سازنده آگهی است