کانون آگهی و تبلیغات روناش
چهارشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۸
ورود به پنل دزپیام      ثبت نام رایگان

ارسال به ایرانسل از دکلBTS

antenna-bts

ارسال دقیق به شماره های ایرانسل از طریق دکل مخابراتی :

در این نوع از ارسال این امکان به شما داده خواهد شد که به شماره های ایرانسل یک محله، یک منطقه، یک شهر و یا یک استان بر اساس آنتن مخابراتی یا همان دکل ایرانسل ارسال انجام دهید.

از مزایای این نوع از ارسال این است که ارسال شما برخلاف بانک شماره های ایرانسلکه در سامانه های مختلف عرضه می گردد و ممکن است تا چندین سال از زمان خروجی گرفتن آنها گذشته باشد و بسیاری از شماره های موجود در آنها فعال نباشند، تنها به شماره هایی ارسال می شود که حداقل تا ۲۴ ساعت قبل از زمان ارسال در منطقه مورد نظر حضور داشته و شماره آنها فعال بوده است.

به همین دلیل درصد خطای ارسال از طریق دکل های ایرانسل بسیار پایین بوده و می توان احتمال غیرفعال بودن شماره ها را صفر درنظر گرفت.

تمامی سفارشات به وسیله خود اپراتور انجام می گیرد و هیچ واسطه ای در این میان وجود نخواهد داشت.

روش کار :

  ابتدا باید تعداد مورد نظر خود را تعیین و یا از طریق همکاران تعداد شماره های موجود در یک منطقه و یا شهر را استعلام نمایید. پس از مشخص شدن تعداد موردنظر، فرم درخواست ارسال را دانلود و پس از تکمیل نمودن آن، اسکن آن را برای شرکت ارسال نمایید. در صورتی که ارسال شما مورد تایید قرار بگیرد ۴۸ ساعت پس از آن ارسال شما انجام خواهد شد.

همچنین سفارشات تنها در روزهای اداری و قبل از ساعت ۱۴ دریافت می شود و سفارشاتی که پس از این ساعات ارسال شود یک روز به تعویق خواهد افتاد.

این امکان برای شما مقدور خواهد بود که روز ارسال و همچنین ساعت ارسال را نیز تعیین نمایید.

گزارش دهی ارسال انجام شده در صورت درخواست از اپراتور انجام خواهد شد. به این نکته توجه داشته باشید که گزارش هایی که توسط اپراتور ارائه می شود صرفا تعداد انجام شده است و شماره ای به عنوان گزارش داده نخواهد شد.

تعرفه ارسال:

یکی دیگر از مزیتهای ارسال از طریق دکل ایرانسل یا همان بی تی اس این است که تعرفه ارسال آن برای میزان ارسالهای مختلف هیچ تفاوتی ندارد و به صورت ثابت درنظر گرفته خواهد شد.

در این نوع ارسال ایرانسل هزینه هر پیامک ۱۶۰ ریال به علاوه  ۸ درصد مالیات ارزش افزوده

یکی از محدودیتهای این نوع ارسال تعیین حداقل میزان سفارش توسط اپراتور است. به این معنا که سفارشهای زیر ۵۰۰۰۰ عدد پذیرفته نخواهد شد. اگر شهری دارای تعداد شماره کمتری از میزان تعیین شده باشد این محدودیت اعمال نخواهد شد.

جهت دریافت توضیحات بیشتر می توانید با شماره ۴۲۳۲۰۰۱۰-۰۶۱ تماس حاصل فرمایید.

 
طبق ماده ۳ آیین نامه اجرایی ماده ۷ قانون حمایت از مصرف کنندگان مسئولیت تبلیغ خلاف واقع بر عهده سفارش دهنده و سازنده آگهی است