کانون آگهی و تبلیغات روناش
پنج شنبه ۲۷ خرداد ۱۴۰۰

بلک لیست چیست ؟

بلک لیست چیست ؟

متاسفانه به علت عدم رعایت حقوق مشترکین تلفن همراه و ارسال زیاد پیامک تبلیغاتی که باعث آزار و اذیت مشترکین میشود ، بسیاری از مشترکین دریافت پیامک های تبلیغاتی خود را مسدود کرده اند که در اصطلاح شماره آنها در لیست سیاه یا همان  blacklist قرار گرفته است و پیامک های ارسالی از طرف سامانه پیام کوتاه به دست آنها نمیرسد.

این مشکل باعث شده است تا افرادی که شماره آنها در لیست سیاه می باشد نتوانند پیامک های خدماتی را هم دریافت نمایند.

نمونه پیامک های خدماتی در زیر آمده است :

– دریافت کد عضویت در سایت

– کد تایید حساب کاربری

– دریافت پیامک تراکنش ها

– دریافت پیامک فاکتور

– دریافت پیامک های اطلاع رسانی جلسات

– پیامک فراموشی رمز عبور در سایت و یا اپ

sms1400  (واحد ارسال پیامک کانون تبلیغات روناش) با ارائه خطوط خدماتی اشتراکی به مدیران مشاغل و سایت ها و ادارات و سازمان ها و … مشکل ارسال پیامک به بلک لیست را حل کرده است و کاربران میتوانند پیامک های خدماتی خود را به دست مخاطبان خود برسانند .

ویژگی های استفاده از خدمات sms1400 :

– عدم نیاز به چک یا سفته جهت دریافت خط خدماتی اشتراکی

– ارائه خط خدماتی به افراد حقیقی و حقوقی

– مهمترین ویژگی خطوط خدماتی اشتراکی دزپیام این است که برای هر گروه شغلی یک خط خدماتی وجود دارد. به عنوان مثال خط خدماتی اشتراکی گروه مدارس با خط خدماتی گروه فروشگاه های اینترنتی متفاوت می باشد.

جهت دریافت خط خدماتی اشتراکی  میتوانید در سامانه عضو شده و اطلاعات خود را تکمیل کرده و از منوی مدیریت خطوط – درخواست خط اشتراکی و سپس خط اشتراکی خدماتی را انتخاب نمایید و هزینه مربوطه را پردخت نمایید.

 

نکته مهم !!! متاسفانه برخی کاربران محترم دچار سو تفاهم شده و هدفشان از خرید خط خدماتی اشتراکی ، ارسال تبلیغات می باشد… اما توجه داشته باشید که در سامانه sms1400 پیامک ها مانیتور میشود و پیامک هایی که حاوی تبلیغات باشد رد میشود. لذا از خطوط خدماتی صرفا در جهت اطلاع رسانی و پیامک های خدماتی که نمونه آنها در بالا ذکر شد میتوان استفاده کرد.

هرگونه سئوال پیرامون این سرویس دارید میتوانید با شماره ۰۶۱۴۲۳۲۰۰۱۰ تماس بگیرید .

 
طبق ماده ۳ آیین نامه اجرایی ماده ۷ قانون حمایت از مصرف کنندگان مسئولیت تبلیغ خلاف واقع بر عهده سفارش دهنده و سازنده آگهی است