کانون آگهی و تبلیغات روناش
دوشنبه ۴ مرداد ۱۴۰۰

شکلات تبلیغاتی

درباره شکلات تبلیغاتی : 

محصولات شکلات تبلیغاتی پیشنهادی جدید و لوکس می باشد ؛ محصولی خوشمزه و دلنشین که می‌تواند خاطره خوشی از برند شما در ذهن مصرف کننده باقی بگذارد. شوکوبرند می تواند آرم و لوگوی شرکت یا سازمان شما را بر روی شکلات درج نموده و به تعداد دلخواه شما آماده نماید تا شما بتوانید با شکلات های مخصوص و سفارشی، از میهمانان و مخاطبین خود پذیرایی نمایید. همچنین در صورت درخواست شما ، امکان ارائه بسته بندی و جعبه های سفارشی شکلات با طرح اختصاصی امکان پذیر میباشد . این بسته بندی های اختصاصی برای کاربردهای مختلفی از جمله استفاده در نمایشگاه ها ویا هدیه به مشتریان و مخاطبین قابل استفاده می‌باشد. شرکت های تولیدی، کارخانجات، واحد های خدماتی ( کافه، هتل، کافی شاپ، رستوران ، آتلیه، آرایشگاه، آژانس مسافرتی )، رویدادها (همایش، کنفرانس، سمینار) و سایر سازمان ها و شرکت ها بنا به سلیقه و نیاز خود می توانند از خدمات شوکو برند استفاده نمایند. همچنین امکان درج نام و تاریخ تولد و پیام خوشامد گویی بر روی شکلات برای استفاده در جشن تولد ، و یا امکان درج نام عروس و داماد و تاریخ عروسی برای پذیرایی در جشن عروسی نیز در شوکوبرند امکان پذیر می باشد.

نحوه سفارش : 

شما می توانید شکلات های سفارشی خود را در طرح و قالب دلخواه خود سفارش دهید. به طور مثال قالب شکلات شما می تواند به شکل دایره، مربع، چند ضلعی و حتی آرم سازمان شما باشد.

پس از انتخاب قالب و شکل شما می توانید متن دلخواه خود را جهت چاپ روی شکلات و بسته بندی انتخاب کنید

هزینه ها : 

هزینه شکلات سفارشی شما در دو بخش می باشد . اول هزینه تولید شکلات . دوم هزینه قالب اختصاصی (شما متن و لوگوی شما )، لفاف متالایز و چاپ تمام رنگی روی پک که اونم با طرح دلخواه شماست . در صورت نیاز شما می توانید از جعبه های چوبی ۱۰ عددی و یا جعبه های VIP لوکس چوبی که از ۱۰ عدد تا ۱۰۰ عدد گنجایش دارند می توانید استفاده کنید که به مبلغ سفارش شما اضافه می گردد.

طراحی و آماده سازی قالب، طرح روی شکلات و پاکت شکلات و جعبه چوبی رایگان

زمان تحویل : 

از زمان طراحی و تایید طرح شما تا ارسال به کارخانه و تحویل سفارش یک بازه زمانی حدود ۱۵ الی ۲۰ روز به طول می انجامد که در صورت سفارش جعبه چوبی به این زمان چند روزی اضافه می گردد

 

 
طبق ماده ۳ آیین نامه اجرایی ماده ۷ قانون حمایت از مصرف کنندگان مسئولیت تبلیغ خلاف واقع بر عهده سفارش دهنده و سازنده آگهی است