کانون آگهی و تبلیغات روناش
سه شنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۸
ورود به پنل دزپیام      ثبت نام رایگان

سنیتایزر (دستگاه ضد عفونی کننده موبایل)

دستگاه سنیتایزر تلفن همراه

سنیتایزر تلفن همراه دستگاهی است که برای ضد عفونی نمودن تلفن همراه مورد استفاده قرار می گیرد. این دستگاه با تولید اشعه UV یا ماوراء بنفش تمامی میکروارگانیسم های سطح تلفن همراه را به میزان ۹۹/۹۹۹ درصد از بین می برد.
بر اساس مطالعات انجام شده میزان آلودگی تلفن همراه تا ۱۸ برابر آلوده تر از کثیف ترین سطوح نظیر توالت گزارش شده است. بنابراین تمیز نمودن تلفن همراه که همیشه و همواره در تماس با دست، صورت و گوش می باشد موضوعی مهم و قابل توجه می باشد.

امروزه استفاده از تلفن همراه به عنوان یک وسیله ضروری در زندگی روزمره بشر پذیرفته شده و میزان استفاده از آن به واسطه کاربرد های متنوع و مختلف آن روز به روز افزایش می یابد.sanitizer-after3

میزان نوموفوبیا یا همان ترس از جد اشدن از تلفن همراه ۶۶ درصد گزارش شده و این در حالی است که این آمار در سه سال گذشته ۵۳ درصد بوده است.این گزارش حاکی است که ۷۰ درصد از خانم ها از دور بودن از موبایل خود هراس دارند و ۶۶ درصد از مردم قبل از خواب حتماً موبایل خود راچک می کنند. میزان نوموفوبیا در بین سنین ۲۴-۱۸ سال ۷۷ درصد و ۷۲ درصد از مردم جهان نمی توانند بیش از ۱۵۰ سانتی متر مربع از موبایل خود فاصله داشته باشند.
از طرف دیگر دانشمندان میزان آلودگی تلفن همراه را به مراتب آلوده تر از کثیف ترین سطوح اطراف محل زیست انسان یعنی توالت گزارش کرده اند.همه این ها اهمیت تمیز کردن تلفن همراه را صد چندان نموده است. اما از آنجا که این وسیله الکترونیکی قابل شستشو نمی‌باشد و دستمال ها یا اسپری های معرفی شده برابر تحقیقات بعمل آمده اثربخشی چندانی را از خود نشان نداده اند، بنابراین استفاده از اشعه UV یا ماوراء بنفش به کمک میکروب کشی تلفن همراه آمده است.

sanit2

سنیتایزر چیست؟
از اولین باری که Niels finsen برنده جایزه نوبل در پزشکی در سال ۱۹۰۳ اشعه UV را در از بین بردن میکروب عامل بیماری سل مورد استفاده قرارداد تا کنون که بیش از یکصد سال از آن می گذرد استفاده های فراوانی در میکروب زدایی با اشعه UV در پزشکی بعمل آمده است.
امروزه نیز با بکارگیرری اشعه UV -C در دستگاه سنیتایزر تلفن همراه، میکرو ارگانیسم های بیماری زای موجود در تلفن همراه به میزان ۹۹/۹۹۹ درصد از میان می روند.

بر اساس مطالعات انجام شده میزان آلودگی تلفن همراه تا ۱۸ برابر آلوده تر از کثیف ترین سطوح نظیر توالت گزارش شده است. بنابراین تمیز نمودن تلفن همراه که همیشه و همواره در تماس با دست، صورت و گوش می باشد موضوعی مهم و قابل توجه می باشد.

Niels finsen
امروزه استفاده از تلفن همراه به عنوان یک وسیله ضروری در زندگی روزمره بشر پذیرفته شده و میزان استفاده از آن به واسطه کاربرد های متنوع و مختلف آن روز به روز افزایش می یابد. میزان نوموفوبیا یا همان ترس از جد اشدن از تلفن همراه ۶۶ درصد گزارش شده و این در حالی است که این آمار در سه سال گذشته ۵۳ درصد بوده است.

این گزارش حاکی است که ۷۰ درصد از خانم ها از دور بودن از موبایل خود هراس دارند و ۶۶ درصد از مردم قبل از خواب حتماً موبایل خود راچک می کنند. میزان نوموفوبیا در بین سنین ۲۴-۱۸ سال ۷۷ درصد و ۷۲ درصد از مردم جهان نمی توانند بیش از ۱۵۰ سانتی متر مربع از موبایل خود فاصله داشته باشند.

از طرف دیگر دانشمندان میزان آلودگی تلفن همراه را به مراتب آلوده تر از کثیف ترین سطوح اطراف محل زیست انسان یعنی توالت گزارش کرده اند.

همه این ها اهمیت تمیز کردن تلفن همراه را صد چندان نموده است. اما از آنجا که این وسیله الکترونیکی قابل شستشو نمی باشد و دستمال ها یا اسپری های معرفی شده برابر تحقیقات بعمل آمده اثربخشی چندانی را از خود نشان نداده اند، بنابراین استفاده از اشعه UV یا ماوراء بنفش به کمک میکروب کشی تلفن همراه آمده است.
سنیتایزر تلفن همراه دستگاهی است که برای ضد عفونی نمودن تلفن همراه مورد استفاده قرار می گیرد.

about

gift-sanitizer

دستگاه سنیتایزر تلفن همراه چه امکاناتی دارد؟

۱- سنیتایز نمودن تلفن همراه که در مدت ۶ دقیقه انجام می شود. sanitizer-faq3
۲- آروما که در مدت ۱۰ دقیقه صورت می گیرد و با قرار دادن یک قطره خوش بو کننده در محل مورد نظر تلفن همراه خوش بو خواهد شد.

aroma۳- دستگاه سنیتایزر تلفن همراه قابلیت شارژ تلفن همراه به صورت Wireless و کابلی را دارد.

cable-sanitizer

امکانات سفارشی سازی شده این محصول، تجربه ای متفاوت از ترکیب تکنولوژی و سلامت برای کاربران ایرانی به ارمغان آورده است.
لازم به ذکر است که سنیتایزر قابلیت پاکیزه سازی و معطر نمودن سایر وسایل پرکابرد روزانه رادارد. از جمله وسایل الکترونیکی و هر وسیله ی دیگری که شستشو و ضد عفونی آن ها مهم بوده اما تا بحال ابزار مناسب آن در دسترس نبوده است.
این اقلام میتواند شامل موارد زیر باشد:
گوشی تلفن همراه، ساعت مچی، عینک، سمعک، وسایل اصلاح خانها (قیچی، موچین، شونه ابرو، …)،لوازم مانیکور و سایر لوازم آرایش، وسایل پیرایش آقایان(قیچی، شانه، سر شانه های مربوط به ماشین های اصلاح و …)، انواع نوشت افزار و لوازم التحریر کودکان، وسایل نوزادان(مانند جقجقه، دندانگیر، پستانک و…)، انواع کلید، سوئیچ و جا سوئیچی، سکه، اسکناس، فلش کارتها، کیف پول، کارتهای اعتباری، کابلهای اتصال، شارژر، هندز فری های کابلی و وایرلس، انگشتر، دستبند، گوشواره، گردنبند، مسواک، قاشق، چنگال، چاقو و هر وسیله ی الکترونیکی و غیر الکترونیکی غیر قابل شستشو و حتی قابل شستشو.

مکانیسم اثر بخشی : 

دستگاه سنیتایزر تلفن همراه چگونه کار می کند؟
این دستگاه با تولید اشعه UV یا ماوراء بنفش تمامی میکروارگانیسم های سطح تلفن همراه را به میزان ۹۹/۹۹۹ درصد از بین می برد.

مکانیسم اثر اشعه ماوراء بنفش در از بین بردن میکروارگانیسم ها بر اساس طبقه بندی، طول موج UV به سه دسته تقسیم می شوند: UV-A , UV-B , UV-C

طول موج UV-C، طول موج میکروب کش است.

همانطور که می دانیم میکروب ها موجودات تک سلولی می باشند. این نور باعث تخریب اسید نوکلوئیک هسته سلول و جدا نمودن DNA میکروارگانیسم می گردد. به عبارت دیگر با شکسته شدن DNA میکروارگانیسم نمی تواند به فعالیت خود ادامه داده یا دوباره تولید مثل نماید و بنابراین میکروارگانیسم می میرد.
تاریخچه استفاده از اشعه UV در از بین بردن عوامل بیماری زا

نگاهی کوتاه به گذشته نشان می دهد که مطابق اصول کنترل عفونت، استفاده از اشعه UV-C از اواسط قرن بیستم پذیرفته شده است.

جایزه نوبل پزشکی در سال ۱۹۰۳ به Niels finsen برای استفاده او از UV در برابر بیماری سل اهدا شد.

از آن زمان تاکنون از UV-C استفاده های فراوانی در میکروب زدایی بعمل آمده است.

سوالات متداول …. (این صفحه در حال بروز رسانی می باشد )

قیمت دستگاه در تمامی نمایندگی ها ۳۶۰٫۰۰۰ تومان

channel-ktr1

فیلم هایی جهت درک بیشتر واقعیت آلودگی تلفن همراه گرد آوری شده است. جهت مشاهده هر فیلم روی عنوان آن کلیک فرمائید.

 
طبق ماده ۳ آیین نامه اجرایی ماده ۷ قانون حمایت از مصرف کنندگان مسئولیت تبلیغ خلاف واقع بر عهده سفارش دهنده و سازنده آگهی است