کانون آگهی و تبلیغات روناش
سه شنبه ۲۵ خرداد ۱۴۰۰

پاکت پلاستیکی دکمه دار

پاکت پلاست همانطور که از نام آن هم میتوان فهمید ، یک پاکت یا فولدر غیر کاغذی است که از آن جهت نگهداری مدارک استفاده می شود.
امتیاز این نوع محصول در مقایسه با محصولات مشابه نظیر پاکت های مقوایی و یا پلاستیکی ، متریال استفاده شده در این نوع پاکت ها می باشد که در واقع نوعی کاغذ پلیمری با محاسن فراوان است .
خواص کاغذ را دارد اما معایب آن را ندارد یعنی میتوان همانند کاغذ بر روی آن بصورت تمام رنگی (چهار رنگ) چاپ نمود اما برخلاف کاغذ ضد آب بوده ، خیس نشده ، نمی پوسد و بدلیل ساختار پلیمری از استحکام ، مقاومت در برابر کشش و استهلاک و طول عمر بالایی برخوردار است.

همچنین در مقایسه با پوشه های پلاستیکی موجود در بازار مانند پوشه های پاپکویی که فقط میتوان بر روی آن از چاپ طلاکوب یا سیلک آنهم بصورت تک رنگ استفاده نمود ، بر روی پاکت پلاست می توان از چاپ چهار رنگ با کیفیت بسیار بالا و بدون محدودیت در رنگ و طرح بهره برد.
قابلیت دوخت التراسونیک در لبه های پاکت ، نصب دکمه ، چاپ اختصاصی ، قالب اختصاصی و عدم نیاز به روکش های محافظتی نظیر سلوفان و یووی از دیگر خصوصیات پاکت پلاست می باشد.
از متریال استفاده شده ، علاوه بر تولید پاکت جهت مصارف اداری و تبلیغاتی ، میتوان برای انواع بسته بندیها ، ساک خرید تبلیغاتی(SHOPPING BAG) ، چاپ نقشه ، و هر نوع مدرکی که نیاز به طول عمر بالا داشته باشد استفاده نمود.

موارد استفاده در نمایشگاه های اتومبیل، مشاورین املاک، دفاتر ثبت ازدواج، مطب پزشکان، رادیولوژی و سونوگرافی، دفاتر آژانس های مسافرتی و …
قابل بذکر می باشد این محصول قابلیت بازیافت را داشته و با انتخاب آن بجای محصولات کاغذی مسلماً در دراز مدت سهمی اثر گذار در جلوگیری از قطع درختان و حفظ محیط زیست ایفا خواهیم نمود .
لطفاً با  مشاهده تمامی نمونه های تولید شده ما را از راهنمایی خود بهره مند فرمایید.

محصول جدید : تگ چمدان تبلیغاتی (ویژه آژانس مسافرتی )

جهت دریافت قیمت های جدید با دفتر ما تماس بگیرید / تعرفه ها تغییر کرده

g1

g2

* هزینه طراحی پاکت یکصد هزار تومان بوده که می بایستی جداگانه و در ابتدا جهت انجام طراحی پرداخت گردد در غیر این صورت از انجام طراحی معذور خواهیم بود.

* ارسال سفارشات بصورت پسکرایه و از طریق پیک و یا باربری صورت خواهد گرفت.

* حداقل زمان لازم جهت تولید پاکت « پس از تایید طرح » پانزده روزکاری می باشد.

* نحوه تسویه حساب پنجاه درصد کل مبلغ بعنوان پیش پرداخت جهت انجام سفارش و مابقی هنگام تحویل و یا ارسال بصورت نقدی خواهد بود.

جهت اطلاع از تعرفه ها و دیگر خدمات تبلیغات روناش به کانال تلگرام ما مراجعه نمایید

 
طبق ماده ۳ آیین نامه اجرایی ماده ۷ قانون حمایت از مصرف کنندگان مسئولیت تبلیغ خلاف واقع بر عهده سفارش دهنده و سازنده آگهی است