کانون آگهی و تبلیغات روناش
چهارشنبه ۳۱ شهریور ۱۴۰۰

پیامک صوتی روناش

ارسال پیامک صوتی  Voice SMS برای اولین بار 

بهترین روش برای تبلیغات

مشاوره رایگان …. با ما تماس بگیرید

کانون تبلیغات روناش این امکان را به مشتریان خود می دهد تا فایل صوتی ضبط شده ی مورد نظر خود را از طریق تماس تلفنی ( ثابت و همراه ) در سطح شهر یا لیست مخاطبین خاص، پخش نمایند.

استودیو ضبط صدا

تمایل دارید پیام صوتی شما با صدایی فاخر، به همراه موسیقی متن زیبا و مناسب برای مخاطبین تان پخش شود؟ کافیست متن مورد نظر را بهمراه توضیحات برای ما ارسال کنید.

 دانلود تبلیغ پیامک صوتی روناش                                              

تبریک صوتی سال نو مبارک                   

دانلود فایل صوتی ۱ (فست فود پدر خوب)                            

دانلود فایل صوتی ۲ (موسسه گاج)                                                     

دانلود تبلیغ صوتی فروشگاه لب تاب پارادایس دزفول               

دانلود تبلیغ رستوران ملل / علی کله دزفول                                       

دانلود تبلیغ انتخاباتی (با صدای آقای حشمتی)                         

دانلود تبلیغ بازار مبل ولیعصر (عج) (با صدای آقای حشمتی)

 

لیست گویندگان آقا  :

لیست گویندگان خانم :

جهت کسب اطلاعات بیشتر و دانلود نمونه های صداهای موجود عضو کانال تلگرام ما شوید :

کانال تلگرام : @tablighat_ronash

تعرفه پیام های صوتی

تعرفه ضبط صدا در استودیو به صورت حرفه ای بسته به نوع و مدت زمان سفارش شما محاسبه می گردد

تعرفه ارسال پیامک صوتی برای موبایل و تلفن ثابت : حداقل ۳۰ ثانیه هر ثانیه ۴۵ ریال

حداقل ارسال ۵۰۰۰ پیامک صوتی با قابلیت ارسال به لیست مخاطبان خاص شما

توجه : تعرفه هر پیامک در تعداد ارسال بیشتر و مدت زمان بالای ۳۰ ثانیه قابل مذاکره می باشد.

psotiپیامک صوتی

 کانون روناش دارای بانک کامل شماره های ایرانسل، همراه اول و تلفن ثابت کل کشور  می باشد و به برخی از شهرها از جمله اهواز، تهران، مشهد و… طبق نقشه گوگل و بسیار دقیق امکان ارسال دارد

پیامک صوتی در یک نگاه

در مباحث تبلیغات نوین ، اصل و بنیان هر فعالیت و برنامه ریزی تبلیغاتی بر پایه صداقت و اعتماد سازی میباشد و یک طراح تبلیغات همواره باید به قوانین بنیادی آن در برنامه ریزی و تمامی حوزه های مربوطه و تولید محتوا توجه داشته باشد. یکی دیگر از اصول تبلیغات تخصصی در جامعه این است که همواره تغییر نگرش در مخاطب بسیار مشکلتر از ایجاد نگرش است. موضوعی که قطعا اگر همچون سایر اصول مورد توجه طراحان و مجریان تبلیغات قرار نگیرد ، علیرغم صرف هزینه های هنگفت، بدلیل عدم آشنایی با قواعد و اصول علمی آن، نتایج مثبت حاصل نمی‌شود.

پیام رسان صوتی روناش (پیامک صوتی)

به وسیله این سیستم ، شرکت ها و سازمان ها می توانند به کارمندان یا مشتریان خود اطلاع رسانی هوشمندانه کنند. با برداشتن محدودیت ارسال متن امکان ارسال پیامک صوتی را با صدای خود شما به همراه موسیقی متن به ارمغان آورده است .همچنین این سامانه با افزودن قابلیت ارسال پیام صوتی بر روی خطوط تلفن ثابت علاوه بر تلفن همراه قدم مهمی در گسترش دامنه تبلیغات هدفمند در همه اقشار جامعه تا حدود ۳ برابر افزایش داده است .طی بررسی های به عمل آمده انتقال پیام از طریق صوت اثر گذاری بیشتری نسبت به متن دارد . از جمله قابلیت های منحصر به فرد این سرویس می توان به  گزارش گیری از لحظه ارسال پیام تا رسید پیام به مخاطب میباشد.

همیاری مطمئن برای روابط عمومی ها

این سیستم می تواند به عنوان همیاری دقیق و مطمئن برای عوامل بخش روابط عمومی سازمان ها در جهت تکریم ارباب رجوع باشد. به طور مثال یاد آوری جلسات و همایش ها، تعطیلی های پیش بینی نشده، تغییر ساعت کاری، اطلاع رسانی سراسری به کلیه کارمندان، ارسال پیام برای مسئولین کلیه بخشهای تابعه، اعلام انواع فراخوان‌ها و نظایر آن.

عرض تبریکات و سالگردها

بهترین راه برای نفوذ در دل مشتریان و کارمندانتان ارسال اتوماتیک پیام تبریک صوتی و اختصاصی در روز تولد یا سالگرد ازدواج آنهاست. شما با این شیوه نه تنها ارادت و وفاداریتان را در امور غیر تجاری و رسمی به آنان اثبات می‌نمایید بلکه با ایجاد این رابطه صمیمانه خود را به عنوان عضوی از خانواده آنان معرفی نموده و در شادی هایشان شریک می شوید.

یادآوری سررسید ها و تاریخ های مهم

همانطور که میدانید در عصر حاضر با ازدحام کارها و درگیری های ذهنی روزمره، از خاطر بردن بسیاری از تاریخ ها و سر رسیدهای مهم، اتفاقی طبیعی و اجتناب ناپذیر است. شما با بهره گیری از ماژول هوشمند ثبت یادآوریها که در سیستم پیام صوتی روناش تعبیه شده است این امکان را خواهید داشت که پیامی را ثبت و در تاریخ و ساعت دلخواهتان را برای ارسال همزمان آن به لیست گیرندگان تنظیم نمایید. این سامانه به طور خودکار در روز و ساعت معین شده به ارسال دسته جمعی پیام خواهد پرداخت. کاربرد فوق العاده ارزشمند این سامانه در اموری چون یادآوری سرسید بیمه ها، شارژینگ خدمات، سرویس و نگهداری دوره ای تجهیزات و امثال آن کاملاً محسوس می باشد.

سرعت ارسال پیام های صوتی

این بستگی به طول پیام و سرعت دریافت شبکه مخابرات دارد .به صورت مثال پیامک صوتی شما به مدت ۱ دقیقه باشد در ارسال همزمان به صورت عادی قابلیت ارسال ۷۰۰۰ پیامک صوتی در دقیقه را دارد

نحوه محاسبه قیمت پیامهای کمتر یا بیشتر از ۶۰ ثانیه

محدودیت زمانی هرپیامک صوتی ۱دقیقه برای هر پیامک صوتی می باشد. طبق دستورالعمل مخابرات پیامک ارسالی شما چه حتی کمتر از یک دقیقه باشد همان ۷۰ تومان محاسبه می گردد.و یا اگر بیشتر از یک دقیقه باشد تلفن ثابت هرثانیه ۱۰ریال و موبایل هرثانیه ۲۰ریال به مبلغ افزوده می شود در پیامک های صوتی تبلیغاتی و اطلاع رسانی سعی بر آن شود که کوتاه مفید مختصر و جامع اطلاع رسانی نمایید تا هم تبلیغات شما مفید واقع گردد هم اینکه بر هزینه های تبلیغاتی خود مدیریت وصرفه جویی با راندمان بالا را داشته باشید

اگر خطوط جواب نداد و یا خط مشغول بود هزینه ای بابت تماس کسر نمی گردد .

بهترین زمان تبلیغات صوتی چه موقع است ؟

تبریک سال نو- روزپدر- روز زن – عید سعید فطر-عید سعید قربان- عید سعید غدیرخم- هفته وحدت- پیروزی انقلاب اسلامی – تبلیغات کاندیدای انتخاباتی ریاست جمهوری ایران- تبلیغات برای انتخابات نمایندگان مجلس شورای اسلامی- تاسوعای حسینی پیام سوگواری- عاشورای حسینی پیام سوگورای- شهادت حضرت علی (ع) پیام سوگواری- روز ارتش-روز سپاه پاسدارن -هفته بسیج-هفته دفاع مقدس-هفته نیروی انتظامی – اطلاع رسانی و تبلیغات برای مشاغل:تخفیفات شما در مناسبت های مختلف می تواند تا ثیر بسزایی در  فروش وبهره وری و برندینگ وبه خاطر ماندن تبلیغ شما در حافظه مشتریان شما به صورت دائمی می گردد. پیامک صوتی روناش اولین در دزفول

امکان ارسال در دوره های زمانی متفاوت وجود دارد ؟

بله، امکان ارسال بر اساس تاریخ و ساعت در زمان معین وجود دارد. دقت نرم افزار برای ارسال دقیق بر اساس تنظیم کاربر به صورت دستی و خودکار بر اساس دوره زمانی ارسال و دریافت از بخش تنظیمات می باشد.

چه شماره ای روی گوشی مخاطب نمایش داده می شود آیا امکان دارد شماره دفترم نمایش داده شود ؟

شماره های رندمی تهران هستند که به صورت رندمی با مخاطب در لیست تماس های ذخیره شده شما ارتباط برقرار می نماید و فایل صوتی شما را برای اطلاع رسانی و تبلیغات برای مخاطبان که در لیست پخش هستند ارسال می نماید.

خیر شماره ها رندمی و عمومی می باشد که بعد از هر برقراری تماس خطوط به صورت متغییر تغییر می یابد.این ارسال خودکار توسط مخابرات صورت می پذیرد.

 

پیامک صوتی مورد استفاده چه مشاغلی می تواند قرار گیرد ؟

مورد استفاده تمامی مشاغل ایران ارگان ها و سازمانهای دولتی و خصوصی که با سامانه پیام کوتاه دزپیام تبلیغات و اطلاع رسانی انجام می دادند می تواند مورد استفاه قرار گیرد این سیستم جایگزین سامانه پیام کوتاه می باشد چرا که اثرگذاری صوت نسبت به متن از اولویت بیشتری برخوردار است ولی پیشنهاد ما به شما این است که هم از سامانه پیامک و سیستم پیامک صوتی در کنار یکدیگر اهرمی قدرتمند برای موفقیت شما در عرصه تبلیغات و اطلاع رسانی می باشد. مشتریان ما می توانند تمامی اقشار جامعه باشند. چون در عصر تکنولوژی امروزی برای برآورده کردن تمامی نیازهای تبلیغات باید از روشهای نوین وجدید بهره جست پیامک صوتی توانسته از این فرصت استفاده کند و جایگاه خود را درتبلیغات پیدا کند روشی نوع وجدید برای برآورده کردن تمامی نیازهای تبلیغاتی دیروز،امروز،فرداموفقیت همیشه برای شما چشمک نمی زند فرصت را ازدست ندهید و باما تماس بگیرید.

کانون تبلیغاتی روناش به فردای بهتر شما می اندیشد

دانلود نمونه های بیشتر در کانال تلگرام

channel-ktr1

 
طبق ماده ۳ آیین نامه اجرایی ماده ۷ قانون حمایت از مصرف کنندگان مسئولیت تبلیغ خلاف واقع بر عهده سفارش دهنده و سازنده آگهی است