کانون آگهی و تبلیغات روناش
چهارشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸
ورود به پنل دزپیام      ثبت نام رایگان

ارسال پیامک براساس جنسیت، سن و کدپستی در خوزستان

با تلاش مدیران سامانه پیام کوتاه کشوری دزپیام Dezpayam که تحت نظارت کانون تبلیغاتی روناش می باشد بانک شماره تلفن های کل کشور به مرور زمان به سیستم افزوده می شود.
این شماره ها بر اساس به روزترین موبایل های ایرانسل و همراه اول شامل دائمی و اعتباری است که از طریق اپراتور مخابرات کشور در اختیار ما قرار گرفته و در سامانه دزپیام موجود و جهت استفاده تمام کاربران سامانه (شامل نقره ای و طلایی) در دسترس می باشد.

Banner-5
 

در سامانه دزپیام شماره ها بر اساس منطقه ای (کدپستی) و محله ای موجود می باشد . شهرهایی مثل تهران، مشهد، شیراز، گیلان، اصفهان و …
در این سیستم امکان ارسال پیام کوتاه به مناطق مختلف شمال خوزستان : اهواز(کیانپارس، زیتون، گلستان و …) دزفول ( از جمله فرهنگ شهر و بهاران، مقاومت، ۸۶هکتار، آزادگان، منطقه جنوب شهر و … )، شوش، شوشتر، اندیمشک و … وجود دارد .
کافیست کد پستی منطقه مورد نظر را داشته باشید و بسیار دقیق و هدفمند به منطقه مورد نظر پیام های خود را بدون صرف هزینه های اضافی ارسال کنید.

قابل توجه است که سیستم مدیریت پیام کوتاه دزپیام در حال رشد است و بزودی تمام شماره های موبایل بروز رسانی می شود و امکاناتی ویژه نظیر ارسال بر اساس جنسیت افراد و نیز سن افراد و … به سامانه پیام کوتاه دزپیام افزوده می شود .

Banner-6

(در حال حاضر امکان ارسال بر اساس جنسیت و سن افراد فقط توسط مدیریت دزپیام مقدور است که به زودی این ویژگی برای کاربران سامانه های طلایی فعال می شود.)

ارسال به اصناف کشور : در سامانه جدید یک بانک نسبتا کامل از اصناف کشور وجود دارد که ده ها شغل و صنف را پوشش می دهد که شما با انتخاب صنف مورد نظر به راحتی پیام خود را به اصناف کشور ارسال می کنید .

این سیستم  (دزپیام) برای اولین بار در دزفول و به صورت انحصاری توسط تیم کانون تبلیغاتی روناش برنامه نویسی شده است.
شایان ذکر است که تیم کانون تبلیغاتی روناش سابقه ۸ ساله در مدیریت سیستم های پیام کوتاه دارند.
امید است با همکاری و تشویق شما، ما را در پیشبرد اهدافمان یاری رسانید.

جهت ورود به نسخه نمایشی سامانه دزپیام 

 
طبق ماده ۳ آیین نامه اجرایی ماده ۷ قانون حمایت از مصرف کنندگان مسئولیت تبلیغ خلاف واقع بر عهده سفارش دهنده و سازنده آگهی است