کانون آگهی و تبلیغات روناش
چهارشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۸
ورود به پنل دزپیام      ثبت نام رایگان

ساخت تیزرهای تبلیغاتی و تلویزیونی

film

تلویزیون به دلیل امکان پخش همزمان صوت و تصویر از جذابیت زیادی برخوردار است ضمن این‌که سطح پوشش این رسانه در مقایسه با رسانه‌های دیگر بسیار زیاد است از این‌رو همواره به عنوان یکی از مناسب‌ترین رسانه‌ها برای نمایش تبلیغات مربوط به کالاهای مصرفی مطرح بوده است. تبلیغاتی که در بین برنامه‌های مختلف تلویزیونی نمایش داده می‌شوند اصطلاحا تیزر نامیده می‌شوند. تیزرها با استفاده از جاذبه‌های صوتی و تصویری سعی در جلب توجه و اغنای مخاطبان خود دارند. هر چند تیزرها در مکان‌هایی مانند سینما نیز نمایش داده می‌شوند اما بیش‌ترین کاربرد آن‌ها در شبکه‌های تلویزیونی است.

با پیشرفت تکنولوژی ، روشهای تبلیغی نیز دچار تحول شده و تبلیغات نوشتاری تنها بخشی از روشهای ممکن برای معرفی کالا و خدمات است.

برای معرفی هرچه بهتر خود و واحد اقتصادیمان ناگزیریم تا از روشهای جدید و به روز همچون تبلیغات تلویزیونی و چند رسانه ای بهره بگیریم.

کانون آگهی و تبلیغات روناش دارای مجوز رسمی سروش سیما جهت پذیرش و پخش پیام های بازرگانی شبکه استانی خوزستان با استفاده از متخصصین با تجربه در زمینه بازاریابی ، کارگردانی ، فیلمبردای و تدوین حرفه ای،  در این امر میتواند یاری رسان شما باشد .

با کلیک روی گزینه زیر می توانید نمونه تیزر تبلیغاتی را دانلود و مشاهده نمائید.

دانلود

 
طبق ماده ۳ آیین نامه اجرایی ماده ۷ قانون حمایت از مصرف کنندگان مسئولیت تبلیغ خلاف واقع بر عهده سفارش دهنده و سازنده آگهی است