کانون آگهی و تبلیغات روناش
یکشنبه ۲۵ مهر ۱۴۰۰

سایت و مالتی مدیا

site

از دیگر خدمات بخش طراحی، ارائه خدمات WEBSITE شامل ثبت DOMAIN ، اختصاص فضا، طراحی و راه اندازی سایت و نیز MULTIMEDIA شامل طـراحی و ساخت CDهای چند رســانه ای می باشد زیرا قدرتی که در بیان نور، صدا و تصویر است هرگز قابل انکار نیست، با بهره گیری از امکانات روز می توان تاثیری به مراتب ماندگارتر در ذهن مخاطب داشت.

کانون تبلیغات روناش افتخار داشته که در جهت یاری رساندن به شرکت ها و موسسات خصوصی و دولتی در زمینه داشتن وب سایت اختصاصی مورد نیاز کاری خود، طراحی سایت + ثبت هاست و دامنه را کمترین زمان و حداقل هزینه انجام دهد . همچنین توانایی طراحی وب سایت های حرفه ای با امکانات فوق العاده، با هزینه های مناسب نیز از جمله خدمات کانون در این زمینه می باشد.

برخی سایت های طراحی شده توسط کانون روناش

 
     
     

دامنه چیست ؟

دامنه یا دامین، آدرس وب سایت شما می باشد که از دو قسمت نام و پسوند تشکیل شده است. پسوندهای بین الملی رایج برای ثبت دامنه، عبارتند از : org, net, com  که دارای مصارف عمومی می باشند و هر یک به ترتیب معرف سایتهای تجاری (Commercial) ، شبکه (Network) و سازمانی یا غیر انتفاعی (Organization) می باشند. همچنین یک پسوند دیگر که بسیار مورد استفاده است پسوند ملی هر کشور است. مثلا سایت هائی که متعلق به کشور ایران هستند با پسوند ir و سایتهای متعلق به کشور روسیه با پسوند ru و … ثبت خواهند شد. در ثبت دامنه ها هیچ محدودیتی وجود ندارد ولی نامها با توجه به اینکه چه کسی زودتر برای ثبت آن نام اقدام کرده باشد، ثبت می شوند.
این نامها برای مدت یک سال در اختیار شما هستند و شما می توانید هر ساله آن را تمدید نمائید یا از همان ابتدا آدرس را به مدت چند سال رزرو نمائید.

هاستینگ چیست؟
هاستینگ در واقع میزبانی سایت شماست و سایت شما از فضای هاستینگی که از آن خریداری کرده اید استفاده می کند.

خصوصیات یک سایت حرفه ای چیست؟
در بالای نتایج جستجوی موتور های جستجو قرار گیرد.
به سرعت در کامپیوتر بازدیدکننده به نمایش درآید.
جلوه های گرافیکی جذاب و قابل قبولی داشته باشد.
گشت و گذار Navigation در آن به سهولت و سرعت انجام شود.
سایت در وضوح های مختلف صفحه نمایش، در مرورگرهای مختلف و … به صورت صحیح نمایش داده شود
اکثر صفحات سایت در موتور های جستجو قابل دریافت باشند.
سایت در ازاء ارائه خدمات به کاربر، کمترین مزاحمتها را برای او ایجاد کند. مانند درخواست ثبت نام قبل از ارائه پاسخ درخواست کاربر
آدرس سایت به راحتی قابل یادآوری باشد.

آیا می دانید چرا مهم است که یک سایت در بالای نتایج موتور های جستجو قرار گیرد؟
بسیار مهم است که سایت شما در بالای نتایج موتورهای جستجو قرار بگیرد، زیرا:
بر طبق آمار، بیش از %۵۵ از بازدید کنندگان سایتها در اینترنت، از موتور های جستجو به سایت مورد نظر وارد می شوند.
جستجو کننده، وقتی در مرحله نیاز به خدمات شما است از موتور جستجو به سایت شما رجوع می کند، در این حالت احتمال دریافت سفارش از او بسیار آسان تر خواهد بود.
در صورت طراحی مناسب سایت شما برای موتورهای جستجو، موتور های جستجوی مشهور مانند گوگل، یاهو، ام اس ان و … در مقابل هدایت تعداد بی شمار کاربران به سایت شما، از شما هیچ وجهی دریافت نمی کنند.
اکثر کاربران جز چند لینک اول نتایج جستجو به لینکهای بعدی مراجعه نمی کنند. 

برای نمونه می توانید کلمات زیر را در گوگل جستجو کنید تا از کارامدی رتبه بندی سایتهای طراحی شده توسط ما در google مطلع شوید

۱- کانون تبلیغاتی

۲- مگنت تبلیغاتی

۳- خوشبو کننده تبلیغاتی

خواهید دید که در رتبه های اول گوگل سایت کانون تبلیغاتی روناش قرار دارد.

تفاوت سایت استاتیک با داینامیک چییست؟

اصولا سایتهای ایستا یا استاتیک، سایتهایی هستند که ضرورتی برای تغییر مداوم اطلاعات آنها احساس نمی شود. اینگونه وب سایتها معمولا تنها جهت معرفی کاربرد دارند. عملیات به روز رسانی محتوای سایت به ندرت صورت می پذیرد و نیازی به ارائه خدمات به هر شکل به صورت آنلاین در اینگونه سایتها دیده نشده است. مسلما هزینه های طراحی سایت و همچنین نگهداری و به روزآوری اینگونه سایتها کمتر بوده و بطور کلی برای هر شخص، شرکت و یا سازمان کوچک کاربرد خواهد داشت.

در مقابل سایتهای پویا نیاز شدید به تغییر مداوم اطلاعات و محتوا داشته و بنا به نیازمندی و کاربرد سایت، طراحی و توسعه می یابند.

 
طبق ماده ۳ آیین نامه اجرایی ماده ۷ قانون حمایت از مصرف کنندگان مسئولیت تبلیغ خلاف واقع بر عهده سفارش دهنده و سازنده آگهی است