کانون آگهی و تبلیغات روناش
چهارشنبه ۳۱ شهریور ۱۴۰۰

همایش صنعت تبلیغات ایران مهر ماه برگزار می‌شود

مدیرکل دفتر تبلیغات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از برگزاری چهارمین "همایش صنعت تبلیغات ایران" در مهر ماه خبر داد.
علیرضا کریمی در گفت‌وگو با فارس با اعلام این خبر اظهار داشت: چهارمین همایش صنعت تبلیغات ایران با هدف بررسی و آسیب‌‌شناسی حوزه تبلیغات و ارائه راهکار‌های نوین تبلیغاتی برگزار می‌شود.
 
 
وی با بیان اینکه شرکت در این همایش برای تمامی فعالان حوزه تبلیغات کشور آزاد است، خاطرنشان کرد: یکی دیگر از اهداف اصلی برگزاری چهارمین همایش صنعت تبلیغات ایران ارائه راهکارهایی در حوزه تبلیغات با هدف حل مشکلات فعالان حوزه تبلیغات در سطح کشور است.
مدیرکل دفتر تبلیغات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به محور‌های همایش صنعت تبلیغات تصریح کرد: محورها و موضوع‌های پیشنهادی این همایش شامل موضوعات نقش تبلیغات در بازار سازمان‌های تولیدکننده کالاهای صنعتی، نقش تبلیغات در بازار سازمان‌های خدماتی، نقش تبلیغات در بازار سازمان‌های تولیدکننده کالاهای مصرفی، نقش شرکت‌های تبلیغاتی در توسعه صنعت تبلیغات، جایگاه اخلاق حرفه‌ای در صنعت تبلیغات و نقش رسانه‌ها در توسعه تبلیغات است.
کریمی یادآور شد: آثار ارسالی به این همایش در قالب کتابی مستقل منتشر می‌شود و به آثار برتر نیز جوایز ارزنده‌ای اهدا خواهد شد.
مدیرکل دفتر تبلیغات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی زمان برگزاری این همایش را ۱۲ مهر ماه و محل برگزاری آن را هتل المپیک تهران اعلام کرد.
 
طبق ماده ۳ آیین نامه اجرایی ماده ۷ قانون حمایت از مصرف کنندگان مسئولیت تبلیغ خلاف واقع بر عهده سفارش دهنده و سازنده آگهی است